uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Serbia — Srbija
StNikola
Posts: 8
Reputation: 0

Message # 421 | 2:46 PM
Pozdrav svima.
Nov sam ovde i napravio sam sajt za crtane filmove http://crtani.ucoz.com/
Zanima me da li bi neko mogao da mi obljasni da li postoji mogucnost ubacivanja titlova na snimak?
Hvala puno unapred.

Added (2013-09-20, 8:46 AM)
---------------------------------------------

Quote (blabla)
e braco srbi sta ima novo. Mene interesira dal mogu da na moj web uradim moj login za usere a ne onaj od UCOZ. hvala unapred


Mislim da postoji ta mogucnost samo se placa u free varijanti ima samo UID logon.
Aca
Posts: 9
Reputation: 0

Message # 422 | 5:18 PM
Pozdrav društvo.Da li neko ima ideju zašto ne mogu da uđem na sajt,piše da sajt nije registrovan na ucoz.O čemu se radi ako neko zna.Hvala.
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 423 | 9:27 PM
Quote Aca ()
Pozdrav društvo.Da li neko ima ideju zašto ne mogu da uđem na sajt,piše da sajt nije registrovan na ucoz.O čemu se radi ako neko zna.Hvala.


Šta ti tačno piše?

Možda je obrisan zbog neaktivnosti ( proveri mail ).

Inače proveri i temu za te stvari bilo je neki problema s tim zadnjih par dana pa se nekim korisnicima pojavio isti taj problem i u toku je rešavanje...

http://forum.ucoz.com/forum/31-467-40#103986
Post edited by Davor24 - Tuesday, 2013-10-15, 9:28 PM
Aca
Posts: 9
Reputation: 0

Message # 424 | 11:05 AM
Pozdrav Davore.Ne verujem da je zbog neaktivnosti, non stop ima posetilaca a i ja često nešto ubacujem.
piše ovako

SITE NOT FOUND
The requested site "aleksandar-net.ucoz.com" is not registered at uCoz Web Service
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 425 | 12:56 PM
Koliko vidim sunny je vec odgovorila u onoj temi smile
Aca
Posts: 9
Reputation: 0

Message # 426 | 1:24 PM
Video sam i ja.Bar da su opomenuli šta sme a šta ne sme, pa da to ne stavljam na sajt.

Added (2013-10-16, 7:24 AM)
---------------------------------------------
Navodno su isključili zbog strimovanja tv kanala, a mnogi ih imaju na sajtovima.Vidim da imaš i ti.

Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 427 | 2:03 PM
Sumnjam da je zbog toga sačekaj da ti odgovore, osim toga svako treba da dobije prvo upozorenje da mu se blokira sajt i da piše da krši pravila i da se obrati tehničkoj podrsci tek ako se to ignoriše se briše sajt.

Proveri dobro šta je i traži da ti kažu koje si tačno pravilo kršio...
Post edited by Davor24 - Wednesday, 2013-10-16, 2:04 PM
Aca
Posts: 9
Reputation: 0

Message # 428 | 6:58 PM
Added (2013-11-05, 12:58 PM)
---------------------------------------------
Pozdrav društvo.
Interesuje me kako da ubacim neki video u poruku na forumu a da nije joutube.
Recimo otvoriš spojler i pojavi se video a ne tekst.
Hvala
Post edited by Aca - Tuesday, 2013-11-05, 6:59 PM
gorazde
Posts: 11
Reputation: 0

Message # 429 | 7:01 PM
Pozdrav.

Da li neko zna u cemu je fora, vec dva dana ne mogu da pristupim stranici, odnosno login, da mogu ubacivati postove, cak ni admin panel mi ne radi. Uđem preko uid. ali nije normalan admin panel, vec sve je bijelo.

I dva dana kao što rekoh ne mogu da login na moju stranicu ne radi. Inace stranica je jako ozbiljnog karaktera, izbacujem vijesti i svoje slike na njoj, posjecena je jako dobro, i sad je meni problem što ne mogu da radim da nastavim redovno održavanje svoje stranice, svaki dan nešto izbacim.
Do kad ce ovo trajati. Ucoz je ove godine skroz zaštopao, korisnik sam od 2009g nikad nije bilo problema do ove godine, server je cesto dole, ili ne mogu da pristupim admin panelu gdje su mi fotografije i sl. Ne znam dokle ce ovo trajati.
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 430 | 9:11 PM
gorazde, za to se obrati ovde http://forum.ucoz.com/forum/31-13763-14#103926 smile
zdravkan
Posts: 2
Reputation: 0

Message # 431 | 0:03 AM
Znaci ovako otvorim sajt, idem na npr slike, otvorim neku sliku i odma mi se pojavi kursor sa kojim mogu izbrisati celi sajt, ne razumem zasto mi se to desava ?

Sajt: http://svastara.ucoz.com/
maslovare
Posts: 4
Reputation: 0

Message # 432 | 6:39 PM
Pozdrav

Interesuje me da li jos uvek imaju opcije WIDGETS I GADGETS na ucozu!

i jos jedno pitanje

Kako da ubacim ispod last news one strane 1 2 3 4 5

Primjer slika u attach

lp trifkovic
Attachments: 4461501.png (1.5 Kb)
Ed05
Posts: 556
Reputation: 7

Message # 433 | 7:08 PM
maslovare, dodas kod $PAGE_SELECTOR$
!
maslovare
Posts: 4
Reputation: 0

Message # 434 | 4:12 PM
Ed05 može malo pojašnjenje kako da to uradim,posto sam pokusavao ubaciti ali mi nije uspelo
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 435 | 4:49 PM
Stranice ce same da se pojave kada budes imao dovoljno sadrzaja pa ne bude moglo da stane na 1 stranicu. Koji modul koristis?
uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Search: