uCoz Community » General Information » Other Languages » Romanians (poll)
Romanians
Vă rugăm să ne spuneţi, de unde aţi auzit de uCoz ?
1.Am găsit sistemul pe Google sau un alt motor de căutare[ 21 ][44.68%]
2.De la prieteni[ 5 ][10.64%]
3.Dintr-un alt site uCoz (după un click pe banner sau copyright)[ 13 ][27.66%]
4.De pe Forum-uri (ex: Forum-uri ale webmasterilor)[ 0 ][0.00%]
5.Social Media (Facebook, Twitter, Youtube, etc)[ 0 ][0.00%]
6.Altele[ 8 ][17.02%]
Answers total: 47
Natashko
Posts: 3366
Reputation: 171

Message # 1 | 12:56 PM
Dragi prieteni! Dorim să ştim mai multe despre voi. Răspunsul pe care ni-l veţi da este foarte important şi ne va ajuta să ne cunoaştem mai bine!
ackerman
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 916 | 2:37 PM
Buna, am si eu o intrebare : mai are cineva magazin on-line in romana? eu am platit ca utilizator premium, am inceput sa construiesc magazinul, dar la moneda de plata apare implicit dolar sau rubla. Ce sa fac, exista vreo setare, sau l-am luat degeaba pentru a vinde in Romania?
Devil
Posts: 24
Reputation: 2

Message # 917 | 10:25 AM
ackerman, întreabă aici
Chrome
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 918 | 10:22 AM
Am si eu o mica nelamurire sau intrebare daca ii pot spune asa , doresc sa schimb bannerul principal dp site , nu cel cu reclama ucoz ce de sus in site sa imi fac eu unul , intrebare este se poate si daca se poate de unde se face chestia asta ? Multumesc in avans
Whisper
Posts: 45
Reputation: 11

Message # 919 | 3:10 PM
Chrome, da se poate !
Poti cere detalii despre cum poti face acest lucru pe forumul oficial uCoz Romania! [url=http://forum.ucoz.ro][/url]
Post edited by Whisper - Sunday, 2012-07-29, 3:18 PM
ZeNo0291
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 920 | 8:56 PM
Salut tuturor! Sunt nou in ucoz.. si habar n'am cum sa pun pe pagini create de mine, filme.. sa pun poza, si din click pe poza, sa intre la video.. sper ca intelegeti ce vreau sa spun!! Ms frumos!
Traian
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 921 | 9:56 PM
Cum schimb acolo si "site-ul meu" ca sa pun cs-D3m3ntii.ucoz.ro?
Mar1aN
Posts: 192
Reputation: 3

Message # 922 | 10:37 PM
Dupa ce te-ai logat pe site-ul tau dai click pe "Constructor" iar apoi "Activare Constructor" iar dupa ce ai activat constructorul dai click pe textul cu site-ul meu si pune ce nume vrei
ioanazadic
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 923 | 12:10 PM
Dragii mei, la facut site-uri îmi dau cu stângul în dreptul, cum s-ar spune. Am ales , din greseală o grafică sau template, cum se spune, cu monstrii. Nu stiu cum să o schimb, deoarece nu dă bine cu poezia sau proza. Unde mai pui ca lucrarile mele nu sunt de speriat.Ma puteti ajuta? cry
Mar1aN
Posts: 192
Reputation: 3

Message # 924 | 5:02 PM
ioanazadic, intreaba pe http://forum.ucoz.ro biggrin
Post edited by Mar1aN - Sunday, 2012-12-02, 5:03 PM
Alex2471
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 925 | 4:22 PM
Salut am si eu o problema am site-ul http://tutorialecss.do.am/
si cand incerc sa adaug un nou "entry" pur si simplu nu mai merge...am resetat din nou toate codurile... oricum adaugarea e libera si pentru guest.. dar.. dai adauga.. si nu se intampla nimica dispiare butonul.. se face mai intunecat.. oricum vro rezolvare?
Raver
Posts: 100
Reputation: 15

Message # 926 | 0:34 AM
ioanazadic, Alex2471, puneți toate întrebările vă rugăm aici: http://forum.ucoz.ro/forum/4
Kadreyah
Posts: 2
Reputation: 0

Message # 927 | 8:18 AM
Buna dimineata! Abia am intrat pe forum si fiindca nu vreau sa dau buzna fara salut... va spun inca o data: Buna dimineata si Sa aveti o zi frumoasa!
Raver
Posts: 100
Reputation: 15

Message # 928 | 9:39 AM
Kadreyah, bună și ție! Dacă ai întrebări cu privire la sistemul uCoz, le așteptăm cu mare drag!
flame2586
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 929 | 12:56 PM
am eu o intrbare! Dc nu merge codurile de la adsense? am pus si in tema direct si in pagina si in sidebar si nimic imi arata doar locuri goale sad am incercat pe alt site al meu si a mers dar nu era de la ucoz.
Post edited by flame2586 - Friday, 2013-08-02, 6:18 PM
valibc
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 930 | 11:10 AM
unde se baga meta tagul pentru cuvinte cheie
uCoz Community » General Information » Other Languages » Romanians (poll)
Search: