• Page 1 of 1
  • 1
uCoz Community » General Information » Other Languages » Ajutor Felicia (Nu merge cautarea)
Ajutor Felicia
kukoolcrivat
Posts: 8
Reputation: 0

Message # 1 | 6:30 PM
Felicia lamureste-ma și pe mine de ce nu funcționează căutarea pe site...orice caut pe site nu îmi dă nici-un rezultat,de când ați transferat conținutul de pe vechiul site nu îmi mai găsește nimic când caut un anumit film sau un articol,țin să menționez că îmi funcționa perfect cu același template funcția de căutare dar de când cu transferul de conținut de pe vechiul site pe noul site nu îmi mai găsește nimic la căutare...Și țin să precizez că tot de când sa făcut transferul de pe site-ul vechi tag-urile sunt in chineză,rusă,coreana,etc...in romana mai deloc...o fi din cauza că nu mai am tag-urile corecte sau acest site nou nu recunoaște conținutul transferat de la cel vechi ..
Cum pot și ce mă sfătuiți să fac în privința căutări sa mi să de-a rezultatele la ce caut eu,și cu tag-urile nu se poate face nimic trebuie sa umblu la 2200 de filme unu cate unu sa modific manual tag-urile...un răspuns si o rezolvare daca se poate... Mulțumesc...

Added (2019-01-05, 4:14 PM)
---------------------------------------------
Chiar nu se obosește nimeni din staff sa îmi răspundă și mie sau sa găsească o soluție că am observat că toți care și-au transferat conținutul vechi pe noul site nu le funcționează căutarea și tag-urile sunt in toate limbile posibile...


Clasic movie full HD www.classicmovies.ucoz.net
Post edited by kukoolcrivat - Friday, 2019-01-04, 6:33 PM
Felicia
Posts: 185
Reputation: 6

Message # 2 | 6:37 AM
kukoolcrivat, îmi cer scuze, întârzierea răspunsului s-a datorat sărbătorilor. Am transmis situația semnalată (căutare și tag-uri) pentru verificări - revin cu un răspuns imediat ce primesc actualizări.
Good things come to those who wait!
kukoolcrivat
Posts: 8
Reputation: 0

Message # 3 | 12:54 PM
Mulțumesc pentru răspuns așteptăm și o rezolvare...
Clasic movie full HD www.classicmovies.ucoz.net
uCoz Community » General Information » Other Languages » Ajutor Felicia (Nu merge cautarea)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: