• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
uCoz Community » General Information » Other Languages » Croatia/Hrvatska (Official Crotian Discussion)
Croatia/Hrvatska
enraged
Posts: 21
Reputation: -2

Message # 1 | 8:17 PM
Here first ill say something on english than on croatian wink
This topic is opened so We(croatian's) can talk about some problems around designing site on ucoz...

Dakle ako imate kakav problem javite probat cemo rjesit..

Duzda
Posts: 23
Reputation: 0

Message # 2 | 8:39 PM
whoo finely lol svaka cast care........... ustvari e jel znas di je ono za modifikaciju foruma?... sto su likovi pisali... koliko godina imas?
Govorim Hrvatski ... Pa "Hrvati javite mi se".....Google is your friend.....
Post edited by Duzda - Tuesday, 2009-08-04, 8:43 PM
enraged
Posts: 21
Reputation: -2

Message # 3 | 9:07 PM
Hmm mislis za ono sekcije na forumu i to ili?
Duzda
Posts: 23
Reputation: 0

Message # 4 | 10:10 AM
da to ........ jel znas kako da samo pozadinu jedne strane weba promjenim <<<<>>>> samo ispod foruma da promjenim a da na ostalim stranicama ostane ona koja je ako me razumiješ..... Hvala

Added (2009-08-09, 4:10 Am)
---------------------------------------------
Pozdrav zanima me kako si ubacio flashwortex-ov onaj menu mozes li mi objasniti korak po korak... Hvala


Govorim Hrvatski ... Pa "Hrvati javite mi se".....Google is your friend.....
Post edited by Duzda - Wednesday, 2009-08-05, 2:33 PM
Unique
Posts: 421
Reputation: 35

Message # 5 | 7:48 PM
Vidi balkanci moji,ja sam Srbin al vam mogu pomoci smile
Duzda, Za background ides: CP->Customize design->Forum->General appearance of forum pages, zatim nadji sledeci kod
Code
<body style="background:#FFFFFF; margin:0px; padding:0px;">

"background:#FFFFFF; to ti je kod od trenutne boje samo promeni taj u kod u boju koju zelis.
-Za flashvortex moras potraziti na googlu ,to nije pitanje za uCoz-ov forum.

Duzda
Posts: 23
Reputation: 0

Message # 6 | 1:50 PM
Da to znam ali necu da mi se na sve strane odnosi= da mi na sve stranice primjeni tu opciju.. nego samo na jednu... npr imam home, music, info i zelim samo pozadinu info stranice da mi bude crna rezumijes a ostale u mojem defaultu i kako da stavim add new entery na stranicu ali isto tako na samo jednu.... hvala
Govorim Hrvatski ... Pa "Hrvati javite mi se".....Google is your friend.....
Unique
Posts: 421
Reputation: 35

Message # 7 | 1:58 PM
Pa to ti menja background samo na forumu ali na svim stranicama foruma...drugacije ne moze.
Za add new entry ides: Control panel->Customize Design pa izaberi modul koji zelis,publ,news,blog zatim idi na "Page of the entries archive" ili "blog main page" i kopiraj sledeci kod tamo gde zelis da se nalazi:
Code
<?if($ADD_ENTRY_LINK$)?><div style="text-align:right;padding-bottom:4px;">[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$"><!--<s5186>-->Add new entry<!--</s>--></a> ]</div><?endif?>

A ako hoces da stavis za news na pocetnoj "add new entry" idi Cp->Page editor->Pages managment pa main page i kopiraj ovo:
Code
<?if($ADD_ENTRY_LINK$)?><div style="text-align:right;padding-bottom:3px;">[ <a href="$ADD_ENTRY_LINK$">Add news entry</a> ]</div><?endif?>$LAST_NEWS$

Duzda
Posts: 23
Reputation: 0

Message # 8 | 2:16 PM
Aha hvala puno ""do problema"" lol zZz
Govorim Hrvatski ... Pa "Hrvati javite mi se".....Google is your friend.....
Hrvat
Posts: 7
Reputation: 0

Message # 9 | 2:20 PM
Jebo ja mat*r onom glavnom baniro mi enrageda hahah wink nego evo ak imas jos koi problem javi ^^

Btw. Pozz Srdjan ^^ Dobar ti je site ^^


Post edited by Hrvat - Sunday, 2009-08-16, 2:21 PM
Unique
Posts: 421
Reputation: 35

Message # 10 | 2:37 PM
Duzda, ahaha ,nema na cemu.. smile
Hrvat, hvala... cool

Duzda
Posts: 23
Reputation: 0

Message # 11 | 0:03 AM
E opet ja ... znaci problem lol .. e ja uradio ono kako si rekao "add entery" ali kad addam nesto onda mi se nepojavi na stranici zasto ??

Zpravo radi ali kako da vidim osim da idem na kalendar mogu li to nekako vidjeti kao komentar ispod posta ako me razumijes????

I kako da ga customiziram izmjenim taj default prozor ??? znaci da ga ponovno , novi skin napravim..... hvala


Govorim Hrvatski ... Pa "Hrvati javite mi se".....Google is your friend.....
Post edited by Duzda - Tuesday, 2009-08-18, 0:09 AM
Vlad0
Posts: 2
Reputation: 0

Message # 12 | 3:07 PM
ljudi moj kako ste slusajte kako mogu da stavim slicicu pored url-a ???
Unique
Posts: 421
Reputation: 35

Message # 13 | 3:21 PM
Vlad0, budi konkretniji gde zelis da stavis sliku ? Daj neki screenshot.
Vlad0
Posts: 2
Reputation: 0

Message # 14 | 4:07 PM
gore pored url-a(www.mne-cs.ucoz.com)pored ovoga
Unique
Posts: 421
Reputation: 35

Message # 15 | 4:46 PM
uCoz Community » General Information » Other Languages » Croatia/Hrvatska (Official Crotian Discussion)
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search: