uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Serbia — Srbija
rogi
Posts: 43
Reputation: 9

Message # 181 | 5:09 PM
PakatheGohlub, smisli nesto originalnije, mnogo je sajtova sa nazivom koji sadrzi rec balkan ... smile
PakatheGohlub
Posts: 22
Reputation: 0

Message # 182 | 5:32 PM
Ali ni jedan se ne bavi cim se moj sajt bavi smile

I zato pitam nesto mi nista ne pada na pamet pa pitam Vas ;)))

rogi
Posts: 43
Reputation: 9

Message # 183 | 3:07 PM
PakatheGohlub, pa ne znam, nisi napisao koje ce tematike biti sajt smile
PakatheGohlub
Posts: 22
Reputation: 0

Message # 184 | 6:17 PM
E ovako tematika download filmova,serija,programa,knjiga . ufaa xDD hehe i jos pomalo o racunarima o kvarovima na racunarima ... ???

Added (2011-02-16, 12:17 PM)
---------------------------------------------
Ne moraju sajt i forum imati isto ime smile

amijailovic
Posts: 10
Reputation: 0

Message # 185 | 11:00 PM
Molim vas za pomoc...
Kako mogu da pojednostavim registraciju na svom sajtu (npr. da ne mora da se verifikuje mail adresa, da se smanji ostavljanje suvisnih informacija...)?
Nov sam i relativno skoro napravio nesto nalik sajtu. Mnogi od prijatelja nikako da se snadju ni da se registruju.
Pozdrav i Hvala unapred!

http://autogas.do.am/
Post edited by amijailovic - Wednesday, 2011-02-16, 11:14 PM
rogi
Posts: 43
Reputation: 9

Message # 186 | 2:38 PM
amijailovic, nemam iskustva sa uNet formom za registraciju, mozda mozes nesto i da promenis u CP » Users » Module settings.

Ja koristim Local Users formu za registraciju, na kojoj mozes apsolutno sve izmeniti/dodati/ukloniti, ali to mozes koristiti samo ako zakupis jedan od premium paketa.

amijailovic
Posts: 10
Reputation: 0

Message # 187 | 9:36 PM
rogi, Hvala na pomoci, izgleda da je to ovo (Allowed methods of users authorization: uNet users (uID) : Local users).
Ni na uNet ne moze da se menja ako nisi Premium user.

http://autogas.do.am/
komsha
Posts: 77
Reputation: 1

Message # 188 | 5:44 PM
Ćao svima,imam dosta pitanja i nadam se da ćete mi odgovoriti i pomoći da uredim sajt.
Hteo bih da mi izbacuje ko su najnoviji registrovani članovi
Nove teme na forumu kao ovde ovo
Hteo bih da kada neko novi udje na moj sajt odmah mu izbaci da mora da se registruje i da nigde ne može da pristupi ne registrovani korisnik.
hvala unapred
rogi
Posts: 43
Reputation: 9

Message # 189 | 11:33 PM
komsha, ćao...

Quote (komsha)
Hteo bih da mi izbacuje ko su najnoviji registrovani članovi

Za nove članove napravi informer (CP > Informers), odaberi Users - Registration date D. Ako se ne snalaziš javi da ti objasnim detaljnije.


Quote (komsha)
Nove teme na forumu kao ovde ovo

Za nove teme na forumu isto informer (CP > Informers), i odaberi latest updated threads


Quote (komsha)
Hteo bih da kada neko novi udje na moj sajt odmah mu izbaci da mora da se registruje.

Mislim da ta opcija ne postoji, ali možda ti ovaj kod moze poslužiti, ubaci ga izmdju <head> i </head> , pa testiraj.

Code
<?if($USER_LOGGED_IN$)?><?else?><meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="0; url=http://www.tvojsajt.ucoz.com/index/3"><?endif?>


Quote (komsha)
da nigde ne može da pristupi ne registrovani korisnik

to možes podesiti u CP » Users » User groups » Set permissions for all groups.
komsha
Posts: 77
Reputation: 1

Message # 190 | 10:47 AM
Hvala ti sve sto si mi rekao funkcionise smile
a sada bih hteo ako mozes da mi kazes kako da narpravim da mi meni bude umesto
necu ovako
hocu ovako

i umesto da mi stoji u "the first container" zeleo bih da bude u "top part of the website"

hvala unapred!

PakatheGohlub
Posts: 22
Reputation: 0

Message # 191 | 12:19 PM
Pozz komsho ... smile ovo sta si trazio hteo sam i ja ali su mi rekli da je to "impossible" xD Tako ovo sto neces imaces biggrin
rogi
Posts: 43
Reputation: 9

Message # 192 | 3:46 PM
komsha, taj meni je sa mog sajta smile nije problem da ti dam ceo kod ako ti bas taj najvise odgovara, ali pogledaj ovde, mozda nadjes i nesto bolje > http://apycom.com
komsha
Posts: 77
Reputation: 1

Message # 193 | 4:10 PM
rogi, da,da znam da je sa tvog sajta,nije u pitanju taj meni,ja bih bilo koj,nego ne znam kako da ga ubacim.na sajtu sto si mi dao sam nasao jedan sto mi se svidja,e sada sta treba da skinem,sta da ubacim,ako mozes mi pomognes?hvala!
PakatheGohlub
Posts: 22
Reputation: 0

Message # 194 | 4:38 PM
Wow a ovi administratori su mi rekli da je to nemoguce :??? Hvala rogi a sada ako moze ko da mi pomogne oko sajta .. samo ko moze neka mi se javi . smile pa cu da mu objasnim nije nesto mnogo ali .. ja neumem sad hvala braco !

Added (2011-02-20, 10:37 Am)
---------------------------------------------

Quote (PakatheGohlub)
Wow a ovi administratori su mi rekli da je to nemoguce :??? Hvala rogi a sada ako moze ko da mi pomogne oko sajta .. samo ko moze neka mi se javi . pa cu da mu objasnim nije nesto mnogo ali .. ja neumem hvala braco !

komsha Nasao sam :)))) evo kako

Link: http://apycom.com/help.html

:)))

Added (2011-02-20, 10:38 Am)
---------------------------------------------
JOS jendno pitanje mogu li ja preko moga sajta koristiti filezila ?

Post edited by PakatheGohlub - Sunday, 2011-02-20, 4:36 PM
komsha
Posts: 77
Reputation: 1

Message # 195 | 8:25 PM
Ipak sam rešio da ga ostavim kako jeste smile

e sada imam drugi problem,napravio sam stranu u kojoj imam dosta podstrana i svaka je tema za sebe,hteo bih da u svaku mogu da dodam vesti,kako to da uradim???

uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Search: