uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Serbia — Srbija
suza
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 346 | 8:15 PM
Da li mi neko moze pomoci???
Ubacila sam video chat na sajt,ali mi otvara preko pocetne i ne vidi se jedan deo chata,a ne moze se smanjiti toliko.Htela bih staviti da se otvara u drugoj (novoj ) strani,da li neko zna gde se to podesava...Hvala unapred...
StefaN
Posts: 6
Reputation: 0

Message # 347 | 7:14 PM
Evo ja da pitam nesto kupio sam domen podesio dns zakacio ga za sajt ali problem u tome je sto ne izbaca www.pa-nesto.rs nego samo pan-nesto.rs kad kucam sa www on izbaca sajt ceo ali proguta www i samo ostane gore pa-nesto.rs.U cemu je problem?
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 348 | 7:24 PM
StefaN, meni se to isto desava na novoj verziji mozille i chrome sa dosta sajtova, mora da je neka novina kod njih smile
StefaN
Posts: 6
Reputation: 0

Message # 349 | 7:27 PM
Ne resio sam probme CP>Setting>Common setings i pri dnu se cekira The domain www.missfb.rs is a primary one:
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 350 | 8:12 PM
aha pa super onda je tvoj bio samo za ucoz kod mene na dosta sajtova na oba browsera al neka ga ne utice smile
Unique
Posts: 421
Reputation: 35

Message # 351 | 12:04 PM
Di ste drugari happy
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 352 | 2:49 PM
pozdrav ljudi , opet ja...imam sam problem sa nekakvim reklamama tipa ono ,lociraj svog prijatelja i neki ljubavni horoskopi koji mi se pojavljuju na pocetnoj strani sajta...kako da ih obrisem??? e da, to se pojavljuje samo kad sam odjavljen , pa verujem da svi posetioci mog sajta to vide a smara do j*ja...kad se ulogujem izgube se...
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 353 | 3:59 PM
darko, to je nova reklama od strane ucoz-a koju imaju svi free sajtovi i kao sto kazes prikazuje se samo gostima...

Osim da platis premium ne mozes da je uklonis za stalno smile
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 354 | 2:28 PM
aha...e hvala...pa bas bez veze ;-)

Added (2012-02-07, 11:07 AM)
---------------------------------------------
mada ja i dalje mislim da ovo i nije neka reklama druze moj , pre bih rekao "virusni" neki sajt ili tako nesto....izlazi ono kao vi ste milioniti posteliac , ostalo je jos 50 sec ,kliknite na OK i dobicete nagradu i te fore....a?

Added (2012-02-08, 8:28 AM)
---------------------------------------------
E evo jos jednog problema... danas samo pokusai da platim SMS om , dopunjujem racun za BASIC paket , i prilikom slanja poruke , stigne odgovor .. UNELi STE POGRESNU KLJUCNU REC,MOLIMO VAS POKUSAJTE PONOVO

Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 355 | 3:31 PM
darko, kada unosis kod u sms posle onoga prvoga broja (5 cifri ) moras napraviti razmak... pocitaj ovo: http://forum.ucoz.com/forum/49-15003-1
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 356 | 3:42 PM
da da,jesam..nece...probao sam jedno 20ak kombinacija...registrovao se sad i ovde www.smscoin.net ali nista...

Added (2012-02-08, 9:42 AM)
---------------------------------------------
da nece zbog toga sto sam na post paid-u?? mada,ne znam sto bi imalo veze,a?

Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 357 | 4:32 PM
i ja sam na pospaid pa ide ok mora da si nesto pogresno, il pokusaj posle mozda je do njih...
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 358 | 4:35 PM
jesi se registrovao negde pre slanja sms ili samo gore na paid servicers pa izaberes paket i kucas kod?
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 359 | 4:28 AM
darko, radio sam potpuno isto kako sam napisao u onom tutorijalu samo pogledaj imas sve korak po korak smile
BlooD8296
Posts: 2
Reputation: 0

Message # 360 | 7:08 PM
E ovako pocetnik sam i sve sam pretrazio da saznam kako da ubacim download sekciju i online gledanje filmova
ako moze pomoc..:(
uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Search: