uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Serbia — Srbija
Lud@k
Posts: 12
Reputation: 0

Message # 301 | 10:19 PM
Prijatelji hitno mi treba objasnjenje za 502 Bad Gateway,neznam sta da radim
unapred hvala

http://piraterijaw.at.ua - probamo nesto novo...
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 302 | 11:53 AM
ljudi ,veliki pozdrav....
imam nekoliko pitanja,nemojte mi se smejati na laickim pitanjima,nemam veze sa web dizajnom,ucio sam sam,korak po korak ;-)...
hteo bih da kupim domen,npr da bude www.medinobend.com... koja je procedura tj,odakle da pocnem? i sta se desava onda sa hostingom,jer moram da kupim i hosting kod iste firme gde uplatim domen ili se sa nekom forom spoje ucoz i ta firma? da li mi treba neko ko se bavi web dizajnom da mi to zavrsi ili mogu i sam ako nije neka baba roga?
znaci ne bih menjao nista na sajtu ,samo da se skine .ucoz.com i da ostane samo .com
hvala puno

Added (2011-09-07, 5:53 Am)
---------------------------------------------
a evo sad nesto gledam,mozda je bolja varijanta da uzmem ovaj ucozov BASIC paket i kad platim za godinu dana ,oko 37$ , dobijam domen kao poklon...sta mislite o tome?

Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 303 | 11:22 PM
Quote (darko)
a evo sad nesto gledam,mozda je bolja varijanta da uzmem ovaj ucozov BASIC paket i kad platim za godinu dana ,oko 37$ , dobijam domen kao poklon...sta mislite o tome?


pazi to ti je ako placas preko kartice ako koristis opciju da platis preko sms onda je malo vise...

u svakom slucaju najbolje resenje ja planiram da uzmem taj paket do kraja godine...
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 304 | 12:01 PM
da,da, i ja mislim da je to najbolje resenje... pa nista,odakle da pocnem? jer mora u neku odredjenu banku ili moze u bilo koju? i sta trazim,kakav racun mi treba? da se ne izblamiram... ;-)
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 305 | 7:06 PM
darko, evo ovde vidi kako s placa karticom http://forum.ucoz.com/forum/46-14183-1 ...

po meni najlakse ti preko sms samo sto treba par dana da se sve uplati jer mozes mislim 15 e dnevno vidi ovde: http://forum.ucoz.com/forum/3-10652-1#68709 smile
Post edited by Davor24 - Monday, 2011-09-19, 9:19 PM
darko
Posts: 17
Reputation: 0

Message # 306 | 3:44 PM
pa jeste,nema sta,najlakse je def sms-om,ali sad sam bacio na papir..trebace mi oko 7.500 din da kupim BASIC paket sms-om , a pay-om oko 20ak e (mozda sam i lupio,ne znam koliko je dolar) ali tu je negde...znaci,skoro 4 puta skuplje jbt...
hvala za linkove... smile
cro-ipbox
Posts: 33
Reputation: 0

Message # 307 | 5:55 PM
bok svima.jel zna netko kako da postavim u klaendar da je ponedjeljak prvi dan u tjednu?? ...trenutno je original nariktano na nedjelju da je prvi dan u tijednu

thanks
Post edited by cro-ipbox - Sunday, 2011-09-25, 5:55 PM
dalmatino
Posts: 18
Reputation: 0

Message # 308 | 11:14 PM
mislim da bi to trebalo ići automatski,ideš na seeting pa comomon seeting i tu imaš opciju za vrijeme ,piše ti local time i postaviš na +1,postaviš datum i označiš Date and time format,ako nije tu onda stvarno neznam

Added (2011-09-26, 5:14 PM)
---------------------------------------------
zna li neko nekakvu mogućnost da se ne vide linkovi bez recimo 10 postova,nešto sam pronašao al ne radi

cro-ipbox
Posts: 33
Reputation: 0

Message # 309 | 6:25 PM
hvala @dalmatino pogledat cu da li su tu opcije za kalendar..

imam drugi problem nemogu nikako dodat u forumu temu odnosno poruku neku da napišem, kada napišem nešto u poruci i kliknem na "Create thread" samo me izbaci neče dodati temu/post koju sam napisao?? jel netko zna do čega bi bilo

thnx
dalmatino
Posts: 18
Reputation: 0

Message # 310 | 7:15 PM
pogledaj što si kod kreiranja tema na forumu označio ko može postati nove teme,ono u upravljanjima ideš na forum,pa pogledaj što si uznačio
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 311 | 9:10 PM
Quote (dalmatino)
zna li neko nekakvu mogućnost da se ne vide linkovi bez recimo 10 postova,nešto sam pronašao al ne radi


napravi na primer 2 grupe prva je pocetnik ( ko se tek registrovao ) , druga provereni ( samo primer mozes da ih zoves kako hoces ) i stavi da se nakon deset postova korisnici automatski prebace u 2 grupu....

inace automatski moze da prebacuje samo u "team" grupu... smile
dalmatino
Posts: 18
Reputation: 0

Message # 312 | 6:33 PM
Olučio sam ovako,da ispod 10 postova ne vide download sekciju,kako Davore da to napravim da Usere prebaci nakon 11 postova u frend?evo gledam pod opcijom user ,ne vidim baš to da mogu označiti da nakon 10 postova pređe u drugu grupu,ima samo da kada se rega odrediš u koju grupu ide,sada je trenutno pod user njih možeš odrediti pod vip,vip mi je nešto drugo da bar mogu staviti neko drugo ime,davno sam dodavao grupe,više neznam kako se to radi
Post edited by dalmatino - Sunday, 2011-10-02, 6:45 PM
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 313 | 9:51 PM
Quote (dalmatino)
,kako Davore da to napravim da Usere prebaci nakon 11 postova u frend?evo gledam pod opcijom user ,ne vidim baš to da mogu označiti da nakon 10 postova pređe u drugu grupu


Mozes ako hoces sada da ti iz user posle prebaci u friend uradi ovako:

preimenuj ime grupe user u koje god zelis takodje napravi sa friend ( ili napravi novu grupu koja ce da bude bas za pocetnike sa manje od 10 postova )...

Pored imena User imas opciju auto-transfer ( samo na toj jednoj grupi mozes da to uradis ) znaci kliknes na auto transfer i vidis izbaci ti opcije kada i gde da prebaci clanove stavi videces da kada naprave 10 postova automatski prebaci u friend ili Vip ili kako vec hoces...
dalmatino
Posts: 18
Reputation: 0

Message # 314 | 10:49 PM
Sve te razumijem,probam preimenovati user grupu u član,prihvati ,idem na auto transfer i on mi nudi samo vip,a imam još grupe vip,friend i aktivan član nju sam zadnju otvorio,al on samo nudi vip a vip ne želim mijenjati,evo slika

uspio sam sa tim što sam preimenovao VIP u drugu grupu,pa opet vratio VIP,hvala Davor
Attachments: 1481559.png (447.3 Kb)
Post edited by dalmatino - Sunday, 2011-10-02, 11:53 PM
Davor24
Posts: 330
Reputation: 10

Message # 315 | 5:42 AM
nista, super da je uspelo smile
uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Search: