uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Serbia — Srbija
Ed05
Posts: 556
Reputation: 7

Message # 466 | 7:48 PM
Ne verujem da su ti nestali, verovatno si cackao u cp nesto oko komentara ,onemogucio mozda. Nije mi jasno zasto stavljas opis filma u komentarima umesto gde treba u kod $MESSAGE$ biggrin
!
Tommy0412
Posts: 14
Reputation: 0

Message # 467 | 5:32 PM
Quote Ed05 ()
Ne verujem da su ti nestali
i nisu, obrisali su ih. biggrin a teh. podrsci treba 2. dana da odgovore na poruku i jos toliko da mrdnu dupetom.
Ed05
Posts: 556
Reputation: 7

Message # 468 | 10:16 PM
Zbog cega? Nikad mi se to nije desilo. Mozda jer si sam pisao komentare i shvatili su pogresno cool
!
Tommy0412
Posts: 14
Reputation: 0

Message # 469 | 5:34 PM
Quote Ed05 ()
Zbog cega? Nikad mi se to nije desilo. Mozda jer si sam pisao komentare i shvatili su pogresno

a odkud da znam? doslo im, isto tako im je doslo prosle godine u 10. mjesecu, kad su mi obrisali sajt.
Ed05
Posts: 556
Reputation: 7

Message # 470 | 10:05 PM
Obrisali ti sajt ? Koja je bila tematika? Mora da su ti ga pre toga blokirali zbog neceg a ti ignorisao. Ne mogu oni da brisu sajt bez opomene. dry
!
Tommy0412
Posts: 14
Reputation: 0

Message # 471 | 11:50 PM
Quote Ed05 ()
Obrisali ti sajt ? Koja je bila tematika? Mora da su ti ga pre toga blokirali zbog neceg a ti ignorisao. Ne mogu oni da brisu sajt bez opomene.

blokirali su mi ga 3. puta, zalili im se ovi sto zahtjevaju da se neki sadrzaj makne, kad sam maknuo to sto sam morao oni mi ga natrag vratili, razlog za brisanje im je bio kako sajt krsi njihova pravila, istina krsi ih. isto kao i ostali sajtovi ali njih nisu dirali, i varas se da ne mogu bez razloga da brisu sajt, mogu sta hoce. a sajt je bio isti kao i ovaj koji sad imam. filmoljupci
Ed05
Posts: 556
Reputation: 7

Message # 472 | 2:25 AM
Pitacu admine ovde dali mogu da brisu sajtove bez prethodne opomene.Ne dopada mi se ta moguca cinjenica. Neko ulozi u sajt silne pare ,vreme i trud da bi mu ga obrisali bez reci. Meni su blokirali sajt jedan put jer me prijavila jedna sebicna budala za neki link sto sam koristio al su mi ga lako odblokirali nakon sto sam uklonio doticni link.
Meni da obrisu sajt nikad se nebih vratio tj otisao bih na neki drugi host. biggrin

!
Post edited by Ed05 - Sunday, 2015-07-05, 2:36 AM
Tommy0412
Posts: 14
Reputation: 0

Message # 473 | 10:44 PM
proslo 23. dana i jos cekam, napisala mi ona Natalija pred 10 dana da ce prosljediti poruku tehnickoj podrsci. i jos nista. sad
Dalex
Posts: 3
Reputation: 0

Message # 474 | 3:05 PM
Potrebna pomoć...
Na koji način mogu da postavim da se komentari iz modula Guestbook pojavljuju na prvoj strani, ako što je moguće za npr, Site News?
Tommy0412
Posts: 14
Reputation: 0

Message # 475 | 4:57 AM
nakon 49. dana stigao odgovor, konemtari ne mogu biti vraceni, uciniti cemo sve da se to vise ne ponovi, ako ponovo koji komentar bude obrisan, obratite nam se odmah. kakvi mulci, majki im ga nabijem. wacko
amijailovic
Posts: 10
Reputation: 0

Message # 476 | 7:27 AM
Da li neko zna šta se dešava?
Ne postoje mi stranice, koje su bile aktivne više od 4godine.
http://autogas.do.am/
http://sekulagas.do.am/

Hvala!

http://autogas.do.am/
Sejanac-Baki
Posts: 10
Reputation: 0

Message # 477 | 10:13 AM
ne rade hahahaa evo vam moj sajt www.animecg.ucoz.net za sve ljubitelje anime-a kao naruto bleach one piece... i filmove mange crtaca pesme prevoda svasta... biggrin
joexyz
JOE-vascript
Posts: 1770
Reputation: 78

Message # 478 | 10:18 AM
amijailovic, the problem is known and it will be fixed as soon as possible. We're sorry for the inconveniences.
hey i'm joe and i do not work for the company anymore, please contact other staff or tech support
icon by ch-chau

sometimes i lurk here
Ed05
Posts: 556
Reputation: 7

Message # 479 | 3:14 AM
Tommy0412, zanimljivo da imas takve probleme.Nego koju brzinu neta imas pa stignes da uploadujes po 10 filmova dnevno na servere?
!
Tommy0412
Posts: 14
Reputation: 0

Message # 480 | 11:57 PM
Quote Ed05 ()
Tommy0412, zanimljivo da imas takve probleme.Nego koju brzinu neta imas pa stignes da uploadujes po 10 filmova dnevno na servere?


ko kaze da ti treba dobar net? zato postoji seedbox
http://www.sk.rs/2010/12/skin05.html
uCoz Community » General Information » Other Languages » Serbia — Srbija (Zvanična srpska diskusija — Official Serbian Discussion)
Search: