• Page 8 of 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
uCoz Community » General Information » uCoz Updates & Announcements » Concerning .ucoz.ro zone
Concerning .ucoz.ro zone
Felicia
Posts: 185
Reputation: 6

Message # 106 | 8:56 AM
siluetebuzau, durează câteva zile - în funcție de numărul cererilor de transfer primite anterior.
Good things come to those who wait!
siluetebuzau
Posts: 7
Reputation: 0

Message # 107 | 12:38 PM
Multumesc pt transfer!

Added (2019-03-15, 3:29 PM)
---------------------------------------------
S-a rezolvat transferul, am atasat domeniul, totul pare ok, exceptand faptul nu imi apare banerul pe care il aveam.
Cand am creat site-ul, imi amintesc ca am modificat stilul foii CSS, dar cum nu sunt profesionista, m-am cam blocat. Fisierul cu banerul este incarcat pe site.
In stilul foii trebuie sa apara http://salonsiluette.ucoz.net/headtest3.jpg sau http://salonsiluette.ro/headtest3.jpg ?
Ma poate ajuta cineva?

Post edited by siluetebuzau - Friday, 2019-03-15, 7:59 AM
joexyz
JOE-vascript
Posts: 1770
Reputation: 78

Message # 108 | 10:37 PM
siluetebuzau, in stilul foii ar trebui sa apara /headtest3.jpg, fara domeniu smile Adresele relative sunt intotdeauna mai bune decat cele absolute.

Insa trebuie sa mentionez faptul ca am verificat site-ul si bannerul mentionat apare in mod corespunzator pe acesta.

hey i'm joe and i do not work for the company anymore, please contact other staff or tech support
icon by ch-chau

sometimes i lurk here
siluetebuzau
Posts: 7
Reputation: 0

Message # 109 | 10:13 AM
Quote bigblog ()

Multumesc!
Totusi, banerul care ar trebui sa apara in partea superioara a site-ului, sub "Salon Siluette Buzau" nu se afiseaza.... eu nu-l vad!!!!
Atasez banerul.
Attachments: 9595808.jpg (49.2 Kb)
Post edited by siluetebuzau - Sunday, 2019-03-17, 10:17 AM
Felicia
Posts: 185
Reputation: 6

Message # 110 | 9:46 AM
siluetebuzau,
https://www.screencast.com/t/bKavpx1hhAI
Ai șters memoria cache a browserului?

Good things come to those who wait!
siluetebuzau
Posts: 7
Reputation: 0

Message # 111 | 12:43 PM
Quote Felicia ()


Asa trebuie sa apara.
Nu inteleg de ce la mine, nici pe PC, nici pe telefon nu se afiseaza banerul.
Nu stiu ce sa ii mai fac, am modificat in stilul foii asa cum mi-ai spus....

Nu stiu daca am sters memoria cache.... wacko

Problema rezolvata.
Post edited by siluetebuzau - Monday, 2019-03-18, 2:43 PM
joexyz
JOE-vascript
Posts: 1770
Reputation: 78

Message # 112 | 7:43 PM
siluetebuzau, Ctrl+F5 pe PC. Pe telefon: meniu -> activeaza desktop site -> meniu -> dezactiveaza desktop site.
hey i'm joe and i do not work for the company anymore, please contact other staff or tech support
icon by ch-chau

sometimes i lurk here
sabin_parpala1
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 113 | 4:12 PM
Va rog sa ma ajutati si pe mine. Am site-ul www.calitatenaturala.ro, cu domeniu propriu. Vreau sa accesez panoul de administrare pentru a schimba preturile produselor. Cum sa fac acest lucru? Sunt fie redirectionat catre www.ucoz.ro, fie primesc mesaj de eroare de la server.
Felicia
Posts: 185
Reputation: 6

Message # 114 | 11:50 AM
sabin_parpala1, te rog să urmezi instrucțiunile pe care le-ai primit ca răspuns la ticketul tău către suport.
Good things come to those who wait!
jeantraderfx
Posts: 1
Reputation: 0

Message # 115 | 1:51 PM
help me please delete my website and I delete the domain of the page here in ucoz and the plant as well as I recover it I need help
joexyz
JOE-vascript
Posts: 1770
Reputation: 78

Message # 116 | 2:20 PM
jeantraderfx, you're not even Romanian, why are you writing here?

Please ask this question from the customer support.

Quote jeantraderfx ()
and the plant

plant?

hey i'm joe and i do not work for the company anymore, please contact other staff or tech support
icon by ch-chau

sometimes i lurk here
uCoz Community » General Information » uCoz Updates & Announcements » Concerning .ucoz.ro zone
  • Page 8 of 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 6
  • 7
  • 8
Search: